Мультимодальні, морські, авіа та ж/д перевезення

Intermodal Transport – це поетапне транспортування двома (або більше) видами транспорту. Одним з напрямків діяльності БН-Груп є здійснення мультимодальних перевезень вантажів. Наші фахівці допоможуть Вам з підбором схем доставки вантажів, виходячи з розмірів вантажу, його обсягу, ваги, умов поставки, вартості, транзитного часу й інших деталей. Ми використовуємо автомобільний, залізничний, авіа та морський транспорт, що дозволяє доставляти вантаж у відповідності з усіма вимогами та термінами доставки і вартості перевезення.

Морські перевезення

Це вигідний і зручний спосіб транспортування вантажів. Зручність полягає в великій місткості величезних контейнеровозів, немає ніяких обмежень в обсязі і вазі вантажу. Трюми контейнеровозів вміщають в десятки разів більше вантажу, ніж будь-який інший транспорт: кузов вантажівки, залізничний вагон або борт літака. Не варто забувати, що вартість морської перевезення набагато дешевше будь-якого іншого виду транспортування. Але, є і ряд мінусів, таких як невелика швидкість, в порівнянні з авіа або ЖД перевезенням, і відповідно при такому транспортуванні певний товар швидко псується (в разі відсутності рефрижераторних контейнерів). Крім цього, можливі відхилення від зазначених термінів доставки в разі погіршення погодних умов.

Переваги:
  • Мабуть, першим і головним плюсом є низька собівартість. Саме морський транспорт вважається найдешевшим, і разом з тим безпечним.
  • На судах можна здійснювати морські перевезення вантажів різного виду – рідкого, сипучого, газоподібного і т.д.
  • Можлива доставка великогабаритних товарів у великих обсягах.
  • Завдяки використанню контейнерної системи, вантажно-розвантажувальні роботи не вимагають значних зусиль і часу.

Авіаційні перевезення вантажів

Мінімальний термін доставки, зручний і швидкий вид транспортування товару. Літаком вантаж доставляється набагато швидше, ніж автомобілем, потягом або судном. Саме швидкість – основна перевага авіаперевезення вантажів.

БН-Груп організовує вантажні авіаперевезення по всьому світу. Забезпечуємо дотримання термінів доставки, гарантію збереження вантажу, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Партнерська мережа по всьому світу надає нам унікальну можливість розробляти найкоротший і найбільш вигідний маршрут, щоб запропонувати оптимальний тариф нашим клієнтам.

Ж/Д перевезення

БН-Груп – Компанія, яка здійснює ж/д перевезення як всередині України, так і за її межами (Європа-Азія), здійснює вантажоперевезення жд великовагових, небезпечних, великогабаритних, сипучих і інших об’ємних вантажів використовуючи ж/д транспорт: універсальний рухомий склад (напіввагони, платформи, криті вагони), а також рефрижераторні вагони.

Міжнародні ЖД вантажоперевезення – найнадійніший, недорогий і безпечний вид перевезень. Даний тип доставки вантажів має ряд переваг в порівнянні з авіадоставкою, доставкою по морю і навіть автоперевезенням. Рухомий склад залізничного транспорту практично не залежать від погодних умов, швидко рухаються і дозволяють розрахувати вартість послуг задовольняючи запит по кожній, відповідного відвантаження.