Про нас

БН-груп – транспортно-логістична компанія, надає послуги у сфері міжнародних вантажних перевезень, складування, страхування, а також митно-брокерські послуги.

Транспорт є одним з найважливiших видів діяльності людини у сучасному світі. Він забезпечує функціонування світового господарства і потреби людей в усіх видах перевезень. Наші фахівці щоденно виконують перевезення найрізноманітнішого вантажу:

  • перевезення вантажів стандартними тентовими автомобілями від 86м3 до 120м3
  • збірних вантажів від 1кг
  • сипучих та наливних вантажів
  • небезпечних вантажів (ADR)
  • рефрижераторних вантажів, що потребують температурного режиму
  • негабаритних та надважких вантажів
БН-Груп має високу репутацію світового рівня, в основі якої лежить багаторічний досвід в міжнародних вантажних перевезеннях.

Наша команда – це досвідчені фахівці, що пропонують високоякісні послуги та інноваційні рішення, що дозволяють рости разом з нашими клієнтами. Команда наших професіоналів об’єднує у собі досвід і високий рівень відповідальності, професіоналізму для обслуговування клієнтів на міжнародному рівні. Наші фахівці постійно вдосконалюють і розробляють нові логістичні рішення для Вашого бізнесу.

Подача звіту для кожного клієнта індивідуально
Щоденний статус проміжних пунктів у процесі перевезення
Відслідковування переміщення вантажів онлайн у процесі перевезення
Передайте Ваш вантаж в надійні руки нашої компанії і Ваші сподівання будуть виправдані завдяки високому професіоналізму та якісному сервісу.