Перевезення спецтранспортом

Перевезення автовозами.

У наш час послуги автовозу стали досить популярними, так як цей спосіб дозволяє перевозити автомобіль на великі відстані, а також є надійним і зручним способом доставки авто. Найбільш оптимальний варіант – це доставка за допомогою спеціалізованого автопоїзда (автовоз).

Автовоз – це потужний тягач з причепом або напівпричепом. Стандартний автовоз розрахований на 7-8 легкових автомобілів. Є причепи які можуть перевозити до 9 – 10 машин, в залежності від їх розміру. Існують автовози, розраховані на 1-3 машини. Вони зазвичай використовуються як евакуатори. Доставка автомобілів автовозом – один з найоптимальніших способів перевезення вантажу, в незалежності від того, яку відстань потрібно подолати.

Контейнерні перевезення.

Найсучасніший і поширений спосіб доставки вантажів між країнами. Особливо затребуваний для мультимодальних перевезень. Автомобільні перевезення контейнерів це важлива частина як мультимодального так і окремого перевезення. На сьогоднішній день перевезення контейнерів автотранспортом дуже популярна у всьому світі.

Контейнеровоз розрахований на перевезення 20, 30, 40 і 45-й футових контейнерів, дозволяє розмістити на своїй платформі від одного до трьох контейнерів. Залежно від кількості осей контейнеровози діляться на 2-х, 3-х, 4-х і 5-ти вісні, а так само багатоосні.